Hoşgeldiniz  

Kemer İlçe Stadı doldu taştı

Deniz Porsuk | 29 Haziran 2017 | Antalya Haber, Gündem, Kemer Güncel, Yaşam A- A+

Kemer İlçe Stadı doldu taştı

 

Altın Nar Festivali’ne yoğun ilgi

 

Kemerliler ve turistler 14’üncü Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali’ne ikinci günü de yoğun ilgi gösterdi.  Derya Uluğ ve Koray Avcı muhteşem performansları ile seyircileri coşturdu. Başkan Gül ve eşi Neşe Gül sanatçılara teşekkür plaketi verdi.

 

Kemer Belediyesi tarafından düzenlenen 14’üncü Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali,  ikinci gününde de insan akınına uğradı. Derya Uluğ ve Koray Avcı’nın konser verdiği Kemer İlçe Stadı’nın her metrekaresi seyircilerle doldu taştı. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ile eşi Neşe Gül’ün ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinlikleri; Kemer Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Lapta Belediye Başkanı Fuat Namsoy ve eşi, Kemer Emniyet Müdürü Tevfik Karayakalı, Kemer Jandarma Komutanı Binbaşı Yasin Berçin, Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Adlıhan Dere, Kemer BelediyeBaşkan Yardımcısı Kemal Yüksel, meclis üyeleri Semih Top, Recep Yılmaz ve Özcan Çeliktaş ve çeşitli sivil toplum örgütü temsilcileri de izledi.

DERYA ULUĞ’A ÖZEL PLAKET

Festivalin ikinci gününde ilk sahne alan şarkıcı Derya Uluğ oldu. “Okyanus” adlı şarkısıyla sahneye çıkan sanatçı şarkılarıyla ve danslarıyla tüm seyircileri coşturdu.  Her yaştan konuklar sanatçının şarkılarına eşlik ederek gönüllerince bir akşam geçirdiler. Konserinin bitiminde Derya Uluğ’a Gül ailesi tarafından çiçek ve plaket verildi. Uluğ’un Kemer’i çok sevdiğini bildiğini kaydeden Başkan Gül, bu yüzden sanatçıya üstünde Kemer fotoğrafı olan bir teşekkür plaketi hazırladıklarını söyledi .

SÜRPRİZ SANATÇI

Daha sonra sürpriz bir sanatçı sahne aldı. I Like To Move It şarkısıyla tanınan The Mad Stuntman grubu turistlere ve Kemerlilere eğlenceli dakikalar yaşattı. Stuntman, Türkçe bir şarkı da şarkı söyledi. Sanatçının teşekkür plaketini Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Yüksel verdi.

GÜL ÖRNEK BİR BAŞKAN

Gecenin ikinci konserinde sahne alan Koray Avcı ise stattaki coşkuyu doruğa çıkardı. Konserine özgün müzik eserleri ve türküler seslendirerek başlayan Avcı’nın şarkılarına seyirciler de eşlik etti. Fantezi müzik ve pop müzik eserleri de seslendiren sanatçı, Kemer’i çok sevdiğini ve Başkan Gül’ün de Kemer’e örnek hizmetler verdiğini vurguladı. Konserinin ikinci bölümüne şalvarla sahneye çıkan Koray Avcı, bu bölümde seslendirdiği türkülerle büyük beğeni topladı.  Başkan Gül, eşi Neşe Gül ve Avukat Aziz Çetin, Koray Avcı’ya teşekkür plaketi ve çiçek verirken bu coşkuyu Kemer’e yaşattığı için kendisine teşekkür ettiler. 14’üncü Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali, üçüncü gün düzenlenecek Buray ve Ebru Gündeş konserleriyle sona erecek.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle