Hoşgeldiniz  

Kazakistan’dan Gül’e teşekkür  

Deniz Porsuk | 08 Ağustos 2018 | Antalya Haber, Gündem, Kemer Güncel, Yaşam A- A+

Kazakistan’dan Gül’e teşekkür  

Kazakistan Antalya Konsolosu Arman Narbayev, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü ziyaret ederek;  gerek Kemer’e gelen Kazak turistlere, gerekse ilçede yaşayan Kazak vatandaşlara gösterilen konukseverlik için teşekkür etti.

Kazakistan Antalya Konsolosu Arman Narbayev;  Muavin Konsolos Bekzat Zhnakulov ve konsolosluk tercümanı ile birlikte Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü makamında ziyaret etti.

SORUNLAR HIZLI ÇÖZÜLÜYOR

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’e konukseverliği için teşekkür eden Arman Narbayev, “Kazakistan’dan gelen turistler ve ilçenizde yaşayan Kazak vatandaşlarımız ile ilgili taleplerimizde belediyeniz hemen yardıma koşuyor ve sorunları çözüyor. Bunun için size ve belediye yetkililerini teşekkür ederim” dedi.

 

TURNUVA İÇİN TEŞEKKÜR

Geçtiğimiz Nisan ayında düzenlenen ve Kazakistan Konsolosluk Takımı’nın şampiyon olduğunu Kemer Belediyesi Konsolosluklar Arası Futbol Turnuvası için de teşekkür eden Narbayev,  turnuvanın, ülkeler arası kardeşliğin pekişmesi adına çok güzel bir organizasyon olduğunu vurguladı.

“HER ZAMAN DESTEK OLURUZ”

Kazakistan heyetine bu nazik ziyaretleri için çok teşekkür eden Başkan Mustafa Gül, “Değerli konsoloslarımız Narbayev ve Zhanakulov’u ilçemizde ve makamımda ağırlamaktan onur duydum. Kazak kardeşlerimize desteğe her zaman hazırız. Turnuvamızda elde ettiğiniz şampiyonluk için de sizi bir kez daha kutluyorum” diye konuştu.

 

KEMER TABLOSU HEDİYE ETTİ

Ziyaret sonunda Konsolos Narbayev Başkan Gül’’e teşekkür beratı verirken Gül’de konuk heyete ziyaret anısına plaket ve Kemer tablosu hediye etti.  Ziyarette Kemer Belediyesi Beldibi Mahallesi Sorumlusu Ahmet Temiz de hazır bulundu.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle