Hoşgeldiniz  

Kazakistan’da Kemer tanıtımı

Deniz Porsuk | 19 Nisan 2017 | Gündem, Kemer Güncel, Oteller, Siyaset, Turizm, Yaşam A- A+

Kazakistan’da Kemer tanıtımı

Kemer Belediyesi’nin tanıtım atağı Kazakistan’da düzenlenen Almatı- KİTF Turizm Fuarı ile devam etti. 32 farklı ülkenin katıldığı fuarda Kemer ilçesinin standı yoğun ilgi görüyor.

 KEMER’E YOĞUN İLGİ

17’inci Kazakistan Almatı- KİTF Turizm Fuarı kapılarını ziyaretçilerine açtı. 32 farklı ülkeden 330 firma, kurum ve kuruluşun yer aldığı fuarın açılışı Almatı protokolü tarafından yapıldı. 21 Nisan’da kadar devem edecek fuarın 215 metrekarelik Türkiye bölümünde Kemer Belediyesi’nin açtığı stant yoğun ilgi görüyor

 

“BÜTÜN FUARLARDA VARIZ”

Kemer ilçesini turizmde yeniden hak ettiği yere ulaştırmak için ulusal ve uluslararası arenada her türlü mücadeleyi verdiklerini kaydeden Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Bu yıl Hollanda, Litvanya, İstanbul, Letonya, Çek Cumhuriyeti, Romanya, Berlin, Rusya, Ukrayna, Belarus, Moldova’daki turizm fuarlarında stant açarak ilçenin tarihi ve doğal güzelliklerini en iyi şekilde tanıtan belediyemiz, Kazakistan Fuarı’nda da etkili bir tanıtım yapıyor. Yeni sezondan beklentilerimiz yüksek. Kazakistan’dan ilçemize gelecek turist sayısında da önemli bir artış bekliyoruz” dedi.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle