Hoşgeldiniz  

Kaybettiği Parasına Kavuştu

Deniz Porsuk | 15 Mart 2017 | Antalya Haber, Gündem A- A+

Kaybettiği Parasına Kavuştu

NTALYA’da fırından alışveriş yapan 54 yaşındaki Emine Sirkeci’nin düşürdüğü 850 TL’yi bulduktan 5 gün sonra teslim eden 30 yaşındaki Gökhan Altınpınar, “Ortam kötü, şehir dışına çıktığım için parayı kimseye bırakamazdım” dedi.

Kaybettiği Parasına Kavuştu, System.String[]
ANTALYA’da fırından alışveriş yapan 54 yaşındaki Emine Sirkeci’nin düşürdüğü 850 TL’yi bulduktan 5 gün sonra teslim eden 30 yaşındaki Gökhan Altınpınar, “Ortam kötü, şehir dışına çıktığım için parayı kimseye bırakamazdım” dedi. Sirkeci ise parasına kavuştuğu için çok mutlu olduğunu söyledi.

Antalya’da çocuk bakarak geçimini sağlayan pankreas kanseri hastası Emine Sirkeci, geçen perşembe günü mahalledeki ekmek fırınına gitti. Yanında evinin kirası için biriktirdiği 850 TL bulunan kadın, fırından aldığı simit, ekmek ve yumurta bedeli olan 15 lirayı kredi kartıyla ödedi. Evine ulaşmak üzereyken kira parasının cebinde olmadığını fark eden Sirkeci, hemen geri dönüp fırının güvenlik kamerası kayıtlarını inceledi. Fırına girişte parayı cebinden düşürdüğünü ve 850 lirayı kendisiyle birlikte fırından alışveriş yapıp çıkan gencin alıp hızla uzaklaştığını gören Sirkeci, polise başvurup parasının bulunmasını istedi.

Parayı bulan Gökhan Altınpınar ise dün polis merkezine giderek 850 TL’yi teslim etti. Haberin gazete ve televizyonlarda yayımlanmasının ardından kendisini çok sayıda kişinin aradığını söyleyen Altınpınar, “Parayı bulduktan sonra şehir dışına çıkmıştım. Kimseye güvenemediğim için teslim edemedim. Ortam çok kötü. Paraya pula ihtiyacı olan biri değilim. Parayı sahibini bulması için ağabeyime bırakmıştım. O da araştırma yapmış. Ancak sahibine ulaşamamış. Para birkaç gün bende kalmış oldu. Dün polis merkezine giderek teslim ettim. Yoldan geldiğim gün parayı teslim etmeyi düşünüyordum. Haksız duruma düştüm” diye konuştu.

Parasını teslim alan Emine Sirkeci ise “Artık kiramı ödeyebileceğim. Çok mutluyum” dedi.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle