Hoşgeldiniz  

Hint acentelere Kaleiçi tanıtılacak

Deniz Porsuk | 25 Eylül 2017 | Antalya Haber, Gündem, Turizm, Yaşam A- A+

Hint acentelere Kaleiçi tanıtılacak

MURATPAŞA Belediyesi, Hindistan Seyahat Acenteleri Federasyonu’nun (TAFİ) Antalya’da gerçekleştireceği kongre katılımcılarına Kaleiçi’ni tanıtacak.

 

TAFİ Başkanı Praveen Chugh, beraberindeki heyetle Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı makamında ziyaret etti. Türk – Hindistan Turizm Konseyi (TITC) Başkanı Emin Çakmak’ın da eşlik ettiği Hintli heyet, ekim ayı sonunda 650 acentenin katılımıyla Antalya’da bir kongre düzenleyeceklerini söyledi.

 

Ziyaret dolayısıyla memnuniyetini dile getiren Başkan Uysal, turizm sektörünün son yıllarda zorlu süreçlerden geçtiğini dile getirdi. Bu süreçte Muratpaşa Belediyesi olarak Kaleiçi’nin bir destinasyon olarak tanıtımına ağırlık verdiklerini ve Berlin başta olmak üzere uluslararası ve ulusal birçok fuara Kaleiçi’ni taşıdıklarını söyledi.

 

Sektörün yaşadığı son krizlerin turizmi Antalya’da deniz- kum- güneş üçlüsünü aşacak bir şekilde yeniden yapılandırılması, pazar çeşitliliğinin sağlanması gerekliliklerini bir kez daha gözler önüne serdiğini kaydeden Başkan Uysal, kongre için Antalya’ya gelecek Hintli seyahat acentelerini bir akşam Kaleiçi’nde misafir etmekten memnun olacaklarını aktardı.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle