Hoşgeldiniz  

Hacıveliler sıcak asfaltla buluşuyor

Deniz Porsuk | 11 Temmuz 2017 | Antalya Haber, Gündem, Yaşam A- A+

Hacıveliler sıcak asfaltla buluşuyor

BÜYÜKŞEHİR Belediyesi, Kumluca’nın Hacıveliler Mahallesi’nin 4 kilometrelik grup yolunu sıcak asfaltla kaplıyor.

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri, Gazipaşa’dan Kaş’a tüm ilçelerde sıcak asfalt çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda Kumluca İlçesi’nde eski Turunçova yolu olarak da bilinen Hacıveliler Mahallesi grup yolunda asfalt çalışması yapılıyor. Kumluca merkezi ile Sahilkent’i birbirine bağlaması nedeniyle vatandaşların yoğun kullandığı 4 kilometrelik yol, dayanıklı ve konforlu olması için sıcak asfaltla kaplanıyor. Daha önce yer yer bozulmaların yaşandığı yolda devam eden çalışmalar, Kumluca halkında büyük memnuniyet yarattı.

 

HUMMALI ÇALIŞMA SÜRÜYOR

 

Büyükşehir Belediyesi İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir, Kumluca Koordinatörü Yusuf Evran ile çalışmaları yerinde inceledi. İsa Akdemir tüm ilçelerde Başkan Türel’in talimatları doğrultusunda hummalı bir asfalt çalışması yürüttüklerini belirterek, “Yoğun kullanılan ve bozulmaya müsait olan yolları mümkün olduğunca sıcak asfaltla kaplıyoruz. Hacıveliler Mahalle yolu da programımızda olan bir yoldu. Kısa bir süre sonra yolumuzu tamamlayacağız” diye konuştu.

 

Hacıveliler Mahalle Muhtarı Adem Baltacıoğlu da “Burası araç trafiğinin yoğun olarak yaşandığı bir yol. Çukurlar ve göçmeler oluşmuştu. Çok şikayetçiydik. Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel’e konuyu ilettik. Asfalt çalışmaları başladı. Teşekkür ediyoruz” dedi.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle