Hoşgeldiniz  

GÜL “HOCA TOKİ yi BIRAK BELDİBİNDE YAPILAN DÜKKANLARIN HESABINI VERSİN”

semih köken | 18 Aralık 2019 | Gündem, Kemer Güncel, Siyaset, Yaşam A- A+

GÜL “HOCA TOKİ yi BIRAK  BELDİBİNDE YAPILAN DÜKKANLARIN HESABINI VERSİN”

Kemerde üç dönem Belediye Başkanlığı yapmış olan Mustafa Gül den Toki kandırmacası haberimizin ardından tokat gibi cavap geldi.

Mustafa Gül “Toki kemere dinamit koymaktır söyleyenler isteyenler yapmaya çalışanlar önce Mersini ziyaret etsin turzmin başkentine toki yapılırsa asayiş ne olacak başkan alışkın beldibine binlerce dükkan yaptırdı herkese gördü sonucu temizlemek bana düştü.”  diyerek

Beldibinde  Necati Topaloğlu nun Göynük Belediye Başkanı iken kaçak olarak yaptırdığı Dükanların altını çizdi

.

Eğer Necati Hoca yaptığına bakarsa Beldibinde bine yakın kaçak dükkan onun döneminde yapıldı.Onları biz Valilik ve Jandarma eşliğinde yıktık dedi.

Başkan Gül “Beldibindeki dükkanları nasıl yaptırdıgını açıklaya bilirse mutlu oluruz” diyerek yıkımlyardan sonra mantar gibi yeniden açılan dükkanların altını çizerek onlar nasıl hangi imar planı ile yapıldığını  sordu.

Bilindiği gibi Gül Döneminde Beldibinde kaçak Dükkanlar yıkılmış fakat Döngelcilerin yerel seçimi kazanmasının ardından gece kondu gibi bir gecede bir sürü kaçak dükkan açılmış ve bunlara Necati Topaloğlu gizliden yol verdiği herkes tarafından biliniyor.

Kemer in en sorunlu  mahallesi olan Beldibi nde her gece bir kaçak yapı açılmaya başlandı

Mustafa Gül döneminde yıkılan bir çok yapı yeniden açılırken buna nasıl göz yumuluyor anlaşılır gibi değil.Göynük Belediye Başkanı olduğu dönemde Beldibinde kaçak dükkan yapımına göz yuman Necati Topaloğlu  Mustafa Gül ün yıktırdığı tüm dükkanları fazlasıyla açtırmaya başladı. Her gece mantar gibi türeyen işyerleri hakkında Beldibi esnafı isyan ederken bu kadar çok dükkan açılmasına tepki göstermeye başladılar.

Fakat kaçaklarla mücadele etmesi gereken Kemer Belediyesi birde bu işyerlerini korumaya almaya başladı. Beldibi eskisinden de kötü duruma düştü. Her köşede bir manvav tezgahı her köşede büfe ile dolan Beldibi Kirişte ki gibi Hoca kondulara teslimi edilecek…??

3 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle