GENÇ YAŞTA İNTİHAR ETTİ

28 Eylül 2019 Cumartesi, 11:04

ANTALYA’da, eşi Sunay K.’nın (33) kendisini terk etmesi nedeniyle bunalıma girdiği iddia edilen Ramazan K. (35), evde kendini asarak yaşamına son verdi.
Olay, dün saat 22.30 sıralarında Kemer ilçesi Kuzdere Mahallesi’nde meydana geldi. Kemer’de bir otelde teknik servis olarak çalışan Ramazan K., eşi Sunay K.’nın evi terk etmesi üzerine bunalıma girdi. İçine kapanan ve çevresiyle ilişkisini kestiği belirtilen Ramazan K., evinde kendisini tavana asarak yaşamına son verdi. Yakınları tarafından tavana asılı bulunan Ramazan K.’nın cenazesi, jandarma ve sağlık görevlilerinin incelemesinden sonra otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.
Öte yandan Ramazan K.’nın intihar etmeden önce sosyal medyadaki kişisel hesabından canlı yayın yaptığı ortaya çıktı. Yayında Ramazan K.’nın bilgisayarından açtığı bir şarkıya eşlik ettiği görüldü.

 

 

Acı Haber Yine Bizi Kahretti!
Kemer Belediyesi eski personeli, Solmaz Korkmaz’ın oğlu Ramazan Korkmaz dün akşam intihar ederek yaşamını yitirdi.
Merhumun cenazesi otopsi için Antalya Adli Tıp kurumuna götürüldü.
Cenazesi bu gün Adli Tıp Kurumundan alınıp Kuzdere mahallesindeki evlerinin önünde yapılacak cenaze işlemlerinin ardından Kuzdere Mahallesi, Öğlen namazına müteakip Kuzdere mezarlığında toprağa verilecektir.
Merhuma Allah!tan Rahmet kederli ailesine ve sevenlerine baş sağlığı dilerim.
Mekanın Cennet Olsun Kardeşim!

DÜN AKŞAM SAATLERİNDE KEMER ASLANBUCAK MAHALLESİNDE MEYDANA GELEN OLAYDA RAMAZAN KORKMAZ İNTİHAR EDEREK CAN VERDİ.

İntihar etmeden bir saat önce canlı yayın yaparak birilerine şarkı ile mesaj vermiş

Ailevi sorunlarından dolayı intİhar etmiş Ramazan Korkmaz eşinden ayrılmış eşi memlekete gidince dayanamamış Arkadaşını aramış intihar ediyorum diye ama kimse yetişememiş.

İntihar etmeden bir saat önce canlı yayın yaparak birilerine şarkı ile mesaj vermiş.

Merhuma Allahtan rahmet ailesine sabır ve başsağlığı dileriz