Futbolcular Gazetecilerin Gününü Pastalı Kutladı!

10 Ocak 2020 Cuma, 22:16

Mikrofonu ve Kamerayı kapan futbolcular muhabirliğe soyundu!
Türkiye Futbol Federasyonu 3. Lig 2. Grupta yeni transferleri ile göz dolduran Kemer Spor 2003 son idmanında Kemer’de çalışan gazeteciler gününü kutladılar.
Antrenman sonrası Kulüp Başkanı Ahmet Öncelik ve Teknik Direktör Tuğrul Metin ile takım hakkında bilgi alan ve çekim yapan gazetecilerin ellerinden mikrofon ve kameralarını alan takımın muzip futbolcuları Erdin ve Kaleci Doğukan “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nü kutlayarak mikrofonları gazetecilere uzatarak takım hakkında çeşitli sorular sorarak bilgi aldılar.
Röportajların ardından futbolcular sürpriz yaparak gazeteciler için sahaya yaş pasta getirerek hep bir ağızdan “gününüz Kutlu Olsun” diyerek kutlama yaptılar.
Kemer Gazetecilerinden Hakimiyet gazetesinin imtiyaz sahibi Tosun Ülge, İHA Haber Ajansı Kemer temsilcisi Hanım Türk ve Gazete Kemer’in imtiyaz sahibi Murat Kemaneci, DHA Demirören Haber Ajansından Levent Yenigün, Doğuş Gazetesi İmtiyaz Sahibi Reşat Aydoğdu ve Murat Gündüz’e kesilen pastadan ikram eden futbolcular güzel görüntüler sergilerken gazetecilerde futbolculara teşekkür ettiler.Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, gökyüzü, açık hava ve doğaGörüntünün olası içeriği: 18 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, açık hava ve doğaGörüntünün olası içeriği: 3 kişi, ayakta duran insanlar, sakal, gökyüzü ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 3 kişi, ayakta duran insanlar ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 11 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 23 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, ağaç, açık hava ve doğaGörüntünün olası içeriği: 9 kişi, gülümseyen insanlar, açık hava