Hoşgeldiniz  

Devrim Kök’ün yoğun bakımdan görüntüleri…

Deniz Porsuk | 05 Kasım 2020 | Gündem A- A+

Devrim Kök’ün yoğun bakımdan görüntüleri…

CHP eski Antalya Milletvekili Devrim Kök’ün zatürre nedeniyle kaldırıldığı özel hastanede koronovirüs olduğu da ortaya çıkmıştı. Yattıktan 5 gün sonra yoğun bakıma alınan Kök’un durumunun iyi olduğu bildirildi. Kök’ün danışmanı Gökhan Eceoğlu bu fotoğrafı paylaştı.

Devrim Kök ün yoğun bakımdan görüntüleri...

CHP eski  Antalya Milletvekili Devrim Kök’e, zatürre şüphesiyle kaldırıldığı hastanede koronavirüs teşhisi konuldu. Doktorların, Kök için yakınlarından istedikleri O RH pozitif antikorlu kan da bulundu.

Devrim Kök zatürre oldu korona çıktı

CHP’de Antalya il başkanlığı yaptıktan sonra 25. dönem milletvekili seçilen Devrim Kök, 5 gün önce rahatsızlandı.  Zatürre şüphesiyle Ankara Başkent Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırılan Kök’ün burada yapılan Covid-19 testi de pozitif çıktı.

Hem üşütmeye bağlı zatürre, hem de korona tedavisine başlayan doktorlar, yakınlarından, koronavirüsten iyileşmiş birinden O RH pozitif antikor bulunmasını istediler. Baba Cemal Kök, Gün Haber muhabirine, “Yine Başkent Hastanesi’nde koronadan tedavi görüp 16 gün önce iyileşmiş bir avukat arayıp antikorlu kadının vereceğini söylemiş. Devrim şu an iyi… Spor yapıyordu, üşütmeye bağlı rahatsızlanmış” dedi.

DEVRİM KÖK KİMDİR?

1977 Antalya doğumlu. Turizmci ve iş adamı. 1995 yılından itibaren turizm ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren aile şirketinde yönetici. İlk ve ortaokulu Manavgat ve Antalya’da, Yüksek öğrenimini Manisa Celal Bayar Üniversitesinde tamamladı. Milli futbolcu. Genç Milli Takım düzeyinde milli takım ve Antalya Spor formalarını giydi. Siyasi hayatına 17 yaşında girdiği CHP Gençlik Kollarında başladı. CHP örgütlerinin her kademesinde görev yaptı. Sırasıyla, Antalya Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı, Antalya İl Gençlik Kolları Başkanlığı, Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcılığı ve Antalya İl Başkanlığı görevlerinde bulundu. Kök, 25. Dönem Antalya Milletvekili olarak da görev yaptı.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle