Hoşgeldiniz  

Corendon Airlines Rusya’ya her gün uçacak

Deniz Porsuk | 29 Mart 2017 | Antalya Haber, Gündem, Oteller, Turizm, Yaşam A- A+

Corendon Airlines Rusya’ya her gün uçacak
Corendon Airlines, Rusya’nın Yekaterinburg şehrine Nisan sonu itibariyle her gün uçmaya başlıyor.Corendon Airlines Ticaret Müdürü Mine Aslan; ‘Rusya’nın başka şehirlerine de uçuş planlarımız devam ediyor’ dedi.
 Geçtiğimiz yıl Rusya – Türkiye arasında tarifeli uçuşlara izin verilmesiyle birlikte, Rusya nın en büyük kapitallerinden Yekaterinburg a sefer düzenlemeye başlayan Corendon Airlines, 2017 yaz sezonunda bu şehre her gün uçacağını açıkladı.
Seferlerle ilgili olarak Corendon Airlines Ticaret Müdürü Mine Aslan, “Kurulduğumuz günden itibaren ilk kez Rusya ya tarifeli uçmaya geçtiğimiz sene başlamıştık. Her zaman uçuş düzenlediğimiz hatlarda istikrarlı bir büyüme stratejisi yürütüyoruz. Bu sebeple, Yekaterinburg a geçtiğimiz yıl yaptığımız uçuş sayısı haftada 2 iken bu sezon için bu uçuşları günlük olarak planladık. 2016 sonbaharındaki uçuşlarımıza olan talep ve bu sene Antalya yı ziyaret etmesi beklenen Rus vatandaşlarının sayısındaki artış sonucu, bu sezon 26 Nisan dan 31 Ekim e kadar Rusya nın Yekaterinburg şehrine Antalya dan günlük ve tarifeli uçacağız. Önümüzdeki günlerde Rusya nın başka şehirlerine de uçmak için planlamalarımız devam ediyor ” dedi.

Corendon Airlines ın Antalya- Yekaterinburg uçuş tarifesi şu şekilde:
26 Nisan – 31 Ekim 2017 arası her gün (Daily):
Antalya-Yekaterinburg:
Kalkış 22:15
Varış: 04:45

Yekaterinburg-Antalya
Kalkış: 05:45
Varış: 08:15
(Saatler Lokaldir)

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle