Hoşgeldiniz  

Büyükşehir’in yardım eli Manavgat’a uzandı

Deniz Porsuk | 04 Temmuz 2017 | Antalya Haber, Gündem, Yaşam A- A+

Büyükşehir’in yardım eli Manavgat’a uzandı

BÜYÜKŞEHİR Belediyesi, zor durumdaki vatandaşlara yardım elini uzatmaya devam ediyor. Manavgat’ın Emek Mahallesi’nde yaşayan tekerlekli sandalyeye bağlı Mehmet Özçelik’e hasta yatağı ve ihtiyaç sahibi Hakan Unç’a da ev eşyası yardımında bulunuldu.

 

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, Gazipaşa’dan Kaş’a ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olmayı sürdürüyor. İlçe Hizmet Birimleri işbirliği ile kırsaldaki en uzak mahallelere kadar zor durumdaki vatandaşlar tespit edilerek, yaşamlarını kolaylaştıracak yardımlarda bulunuluyor.

 

Büyükşehir Belediyesi, Manavgat’ın Emek Mahallesi’nde yaşayan tekerlekli sandalyeye bağlı Mehmet Özçelik’e, bakımının daha kolay yapılabilmesi için tam donanımlı hasta yatağı yardımı yaptı. Daha önce hasta yatağı olmadığı için hareketleri çok kısıtlı olan ve ağrı çeken Özçelik, tam donanımlı konforlu bir yatağa kavuştu. Özçelik’in ailesi, “Hatırlanmak çok güzel ve anlamlı. Büyükşehir Belediyesinin yardımı ile hastamız artık daha rahat edecek. Ne kadar teşekkür etsek az” dedi.

 

BÜYÜKŞEHİR’E TEŞEKKÜR

 

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, Emek Mahallesi’nde oturan Hakan Unç’a da ev eşyası yardımı yaptı. Sosyal hizmet uzmanlarınca ziyaret edilen ve ihtiyaç sahibi olduğu belirlenen Unç’a oturma grubu hediye edildi. Yeni eşyalar Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından eve yerleştirildi. Talebine çok kısa sürede cevap verildiği için mutlu olduğunu ifade eden Hakan Unç, Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

BUYUKSEHIR BELEDIYESI, ZOR DURUMDAKI VATANDASLARA YARDIM ELINI UZATMAYA DEVAM EDIYOR.
(FOTO:ANTALYA-DHA)

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle