Hoşgeldiniz  

Başkan Uysal, Yenigöl Mahallesi’nin Kadınlarını Ağırladı

Deniz Porsuk | 15 Şubat 2017 | Antalya Haber, Gündem A- A+

Başkan Uysal, Yenigöl Mahallesi’nin Kadınlarını Ağırladı

Antalya’nın Muratpaşa ilçesi Yenigöl Mahallesi’nde seradan çıkıp spora koşan kadınlar Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı ziyaret etti.

Başkan Uysal, Yenigöl Mahallesi'nin Kadınlarını Ağırladı, System.String[]
Antalya’nın  Muratpaşa ilçesi Yenigöl Mahallesi’nde seradan çıkıp spora koşan kadınlar Belediye Başkanı  Ümit Uysal‘ı ziyaret etti.

Muratpaşa Belediye Başkanı  Ümit Uysal, her  Çarşamba belediye fuayesinde düzenlediği randevusuz görüşme saatlerinde bu hafta Yenigöl Mahallesi’nin kadınlarını ağırladı. Günün ilk ışığıyla birlikte seralarında maydanoz toplayan kadınlar, ardından  Muratpaşa Belediyesi’nin ücretsiz spor derslerine katılıyor. Şalvarları ve yazmalarıyla seradan çıkıp spora koşan kadınlar, Başkan  Uysal‘dan yaz – kış spor yapabilecekleri kapalı bir alan istedi.

Bu amaçla başlayan çalışmalar kapsamında önce bir park alanı içinde uygun yer bulundu ve 600 metrekare genişliğe sahip salon kısa sürede inşa edildi. Tam da istedikleri gibi bir salona kavuşan mahallenin kadınları, şalvarları, yazmaları ve sabah saatlerinde topladıkları maydanozlarıyla teşekkür için  Muratpaşa Belediyesi’ne geldi, Başkan  Uysal‘ın konuğu oldu.

Muhtar  Mehmet Özen ve azaların da eşlik ettiği kadınları Başkan  Uysal‘ın randevusuz görüşmelerini gerçekleştirdiği fuayede karşıladı. Kadınlar Başkan  Uysal‘a teşekkür ederken keyifli sohbet belediyenin beyaz salonunda devam etti.

Yenigöl’ün her sorunun çözümü için azami gayreti gösterdiklerini dile getiren Başkan  Uysal, “Sizin bu güler yüzünüz, bu ziyaretin bize de moral oluyor ve daha bir şevkle sorunlarını üzerine gitmemiz için motivasyon sağlıyor” diye konuştu. Muhtar Özen ise Başkan  Uysal‘a günün her saati ulaşabildiklerini ve yardıma ihtiyacı olduğu anda  Ümit Uysal‘ı yanı başlarında gördüklerini belirterek, “Bu açıdan şanslı olduğumuzu ifade etmeyelim” dedi.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle