Hoşgeldiniz  

Başkan Uysal, Randevusuz Görüşmelere Devam Ediyor

Deniz Porsuk | 01 Mart 2017 | Antalya Haber, Gündem A- A+

Başkan Uysal, Randevusuz Görüşmelere Devam Ediyor

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın her Çarşamba düzenlendiği randevusuz görüşme saatlerinde biraraya geldiği 6 yaşındaki Esila Kendir, belediye fuayesinde ezbere okuduğu İstiklal Marşı’yla herkese gurur dolu anlar yaşattı.

Başkan Uysal, Randevusuz Görüşmelere Devam Ediyor, System.String[]
Muratpaşa Belediye Başkanı  Ümit Uysal‘ın her  Çarşamba düzenlendiği randevusuz görüşme saatlerinde biraraya geldiği 6 yaşındaki Esila Kendir, belediye fuayesinde ezbere okuduğu İstiklal Marşı’yla herkese gurur dolu anlar yaşattı.

Muratpaşa Belediye Başkanı  Ümit Uysal‘ın her  Çarşamba düzenlendiği randevusuz görüşme saatleri için bu hafta da mesaisine tam 08.30’da belediye fuayesinde bulunan Turunç Masa’da başladı.

Turunç Masa’da  Muratpaşa‘nın farklı noktalarından gelen vatandaşlarla biraraya gelen Başkan  Uysal, sorunları ve çözüm önerilerini ilçe sakinleriyle birlikte değerlendirdi, taleplerini ve isteklerini aracısız ilgili birimlere iletti.

Başkan  Uysal‘ın Turunç Masa’da bu haftaki konukları arasında  Muratpaşa Belediyesi’nin Dutlubahçe Kreşinin eski öğrencilerinden 6 yaşındaki Esila Kendir ve ailesi vardı.

Antalya ve ilçeleri arasında düzenlenen ‘İstiklal Marşı’ okuma yarışmasında birinci olan Esila, madalyasıyla birlikte Başkan  Uysal‘ı ziyaret etti. Başkan  Uysal,  Muratpaşa‘nın eski öğrencisini tebrik edip kutlarken Esila da İstiklal Marşı’nın ezberden okuyarak belediye

fuayesinde bulunan herkese gurur dolu anlar yaşattı.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle