Hoşgeldiniz  

Başkan Gül’den Vali Karaloğlu’na teşekkür

SEMİH KÖKEN | 17 Ekim 2018 | Gündem, Kemer Güncel, Siyaset, Yaşam A- A+

Başkan Gül’den Vali Karaloğlu’na teşekkür

Kemer Belediyesi Meclis toplantısında konuşan Başkan Mustafa Gül,

Kemer’in derin deniz deşarj sistemindeki arızanın giderilmesi talimatını veren Antalya Valisi Münir Karaloğlu’na teşekkür etti. Toplantıda ayrıca belediyenin 2019 yılı bütçesi kabul edildi.

Kemer Belediye Meclisi, 2019 mali yılı bütçesi ile 2019 yılı gelir tarifesini görüşmek üzere Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün başkanlığında toplandı. Toplantının açılışında konuşan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Kemer’in derin deniz deşarj sistemindeki arızanın giderilmesi konusunda ilgili birimlere talimat veren Antalya Valisi Münir Karalaloğlu’na teşekkür etti.

VALİMİZ KEMER’E SAHİP ÇIKTI

Başkan Gül, “Kemer ilçesinin en acil çözüm bekleyen sorunlarından biri olan derin deşarj sistemindeki arızanın giderilmesi için Büyükşehir Belediyesi’ne ve ASAT Genel Müdürlüğü’ne geçtiğimiz günlerde çağrıda bulunmuştuk. Ancak Büyükşehir Belediyesi’nden herhangi bir cevap alamadık. Bu konuda müjdeli haberi ise Antalya Valimiz Sayın Münir Karaloğlu’dan aldık. Sayın Valimiz konuya sahip çıkarak sorunun çözümü için en kısa sürede harekete geçileceğini bildirdi. Turizmin gözbebeği Kemerimize sahip çıktığı için kendisine çok teşekkür ediyorum, İnşallah bu çalışmalar turizm sezonu bitirilmeden tamamlanır ve rahat bir sezon geçiririz” diye konuştu

2019 YILI BÜTÇESİ 118 MİLYON LİRA

Toplantının devamında Kemer Belediyesi’nin 2019 Mali yılı Bütçesi ile 2019 yılı Gelir Tarifesi masaya yatırıldı. Görüşmeler sonucunda belediyenin 2018 mali yılında 110 milyon lira olan bütçesi 2019 yılında yüzde 7.91 artışla 118 milyon 700 bin lira olarak kabul edildi.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

2 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle