Hoşgeldiniz  

BAŞKAN GÜL PARTİLİLERLE BAYRAMLAŞTI

Deniz Porsuk | 27 Haziran 2017 | Antalya Haber, Gündem, Kemer Güncel, Yaşam A- A+

BAŞKAN GÜL PARTİLİLERLE BAYRAMLAŞTI

 

İL VE İLÇE ÖRGÜTLERİNDE TÖREN YAPILDI

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ve eşi Neşe Gül, meclis üyeleri ile birlikte CHP’nin bayramlaşma törenlerine katıldı. Önce il başkanlığındaki törende partililerle buluşan Gül, ardından ilçe başkanlığında hemşerileri ile bayramlaştı.

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, bayramın ikinci gününde CHP Antalya İl Başkanlığı ve Kemer İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen 2 ayrı bayramlaşma töreninde partilileri ile buluştu.

COŞKUYLA KARŞILANDI
Cumhuriyet Halk Partisi’ne transferinden sonraki ilk bayramlaşma törenine katılan Başkan Gül, partililer tarafından coşkuyla karşılandı. İl başkanlığındaki törene eşi Neşe Gül, CHP Kemer İlçe Başkanı Erdem Cesur ve Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Yüksel ile birlikte giden Başkan Gül, il yöneticileri, ilçe başkanları, kadın kolları, gençlik kolları temsilcileri ve partililerle bayramlaştı.

KUTLAMALARI KABUL ETTİ
Parti binasına önünde, CHP İl Başkanı Mustafa Erdem, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal ve Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, il yöneticileri ve ilçe başkanları ile birlikte kutlamaları kabul eden Başkan Gül, bayramın tüm Antalyalılara ve İslam âlemine mübarek olmasını diledi.

KEMERLİLER AKIN ETTİ
Daha sonra CHP Kemer İlçe Başkanı Erdem Cesur’un ev sahipliğinde ilçe binasında düzenlenen bayramlaşma törenine katılan Başkan Gül, eşi Neşe Gül, Başkan Yardımcısı Kemal Yüksel, meclis üyeleri Semih Top ve Recep Yılmaz hemşerileri ile bayramlaştılar. Kemerlilerin akın ettiği bayramlaşma töreninde Başkan Gül ve eşi Neşe Gül partililerle bol bol fotoğraf çektirdi.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle