Hoşgeldiniz  

Başkan Böcek, iş adamlarıyla buluştu…

Deniz Porsuk | 20 Mart 2017 | Antalya Haber, Gündem, Yaşam A- A+

Başkan Böcek, iş adamlarıyla buluştu…
Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya’nın en hızlı gelişen ve büyüyen ilçesi Konyaaltı’nda doğu ve güneydoğu dernek üyeleri ve iş adamlarıyla bir araya geldi.

 

Konyaaltı’nda belediye eliyle yapılan projelerin dışında, yatırım yapmak isteyen iş adamlarının da önünü açan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Doğu ve Güneydoğu İşadamları Derneği (ADGİAD)’nin düzenlediği kahvaltılı toplantıda, doğu ve güneydoğu dernek üyeleri ve iş adamalarıyla bir araya geldi. Başkan Böcek’in yanı sıra toplantıya Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kepez İlçe Başkanı Garip Erdoğan, ADGİAD Başkanı İsmail Kaya ile Gaziantepliler Derneği, Şanlıurfalılar Derneği, Adıyamanlılar Derneği ve Anadolu Dernekleri Federasyonu temsilcileri katıldı.

Başkan Muhittin Böcek, ulaşım araçlarının dahi çok nadir çalıştığı, şehirden kopuk, kaderine terk edilmiş Konyaaltı’nın bu gün Antalya’nın en modern ilçesi konumuna geldiğini söyledi. İnsana dokunur projelerle 7’den 70’i kucakladıklarını ifade eden Muhittin Böcek, kısa süre içinde 10 bin’li nüfustan 165 bin nüfuslu İlçe; 1 milyon lira bütçeden 136 milyon lira bütçeli Belediye olduklarını kaydetti.

Konyaaltı’nda yatırımları bölge halkının ihtiyacına göre şekillendirdiklerini dile getiren Muhittin Böcek, Kültür Merkezi ve Cemevi, Emekli Kahvesi, Yaşlılar Kreşi, KONSEM, KOSHİM, modern muhtarevleri, kapalı pazarlar ve temalı yeşil alanlar hayata geçirdikleri projelerden bir kaçı olduğunu söyledi. Geçtiğimiz günlerde Pınarbaşı Mahallesi’nde startını verdikleri Kongre ve Fuar Merkezi Projesi’nin inşaat çalışmalarının hızla devam ettiğini dile getiren Başkan Böcek, bu projenin de bu yıl içinde hizmete açılacağını bildirdi. Bölge yatırımlarının sadece belediye eliyle yürütülmesini çok doğru bulmadığını ifade eden Muhittin Böcek, bu anlamda yatırım yapmak isteyen iş adamlarına da kapılarının her zaman açık olduğunu kaydetti.

Toplantıya ev sahipliği yapan ADGİAD Başkanı İsmail Kaya ise konuşmasında Konyaaltı’nda yatırım yapmak isteyen iş adamlarının Başkan Muhittin Böcek tarafından her zaman destek gördüğünü belirterek kendisine teşekkür etti.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle