Hoşgeldiniz  

Başkan Böcek, Halk Ekmek Fırınını Denetledi

Deniz Porsuk | 16 Mart 2017 | Antalya Haber, Gündem A- A+

Başkan Böcek, Halk Ekmek Fırınını Denetledi

Konyaaltı Belediyesi Başkanı Muhittin Böcek, Konyaaltı Belediyesi Halk Ekmek Fırınını denetledi.

Başkan Böcek, Halk Ekmek Fırınını Denetledi, System.String[]
Konyaaltı Belediyesi Başkanı  Muhittin Böcek,  Konyaaltı Belediyesi Halk Ekmek Fırınını denetledi.

Çakırlar Mahallesi’nde hizmet veren  Konyaaltı Belediyesi Halk Ekmek Fırını ile bölge halkı bakkal ve marketlere göre çok daha uygun fiyata ekmek satın alabiliyor. Halk sağlığını son derece yakından ilgilendiren fırınları takibe altına aldıklarını dile getiren  Konyaaltı Belediyesi Başkanı  Muhittin Böcek, denetimlere kendi ekmek fırınlarından başladıklarını söyledi.

Antalya Fırıncılar Odası’yla geçtiğimiz yıllarda yaptıkları görüşmeler neticesinde  Konyaaltı ilçe sınırları içinde yer alan fırınların doğalgaza geçtiğini ifade eden Başkan Böcek,  Konyaaltı Belediyesi Halk Ekmek Fırını’nda da ekmek üretimi için temiz enerji olan doğalgaz kullanıldığını kaydetti. Bununla birlikte hijyenik koşulların da uygunluğunun son derece önemli olduğuna değinen  Muhittin Böcek, halkın sağlığının her şeyden önemli olduğunu vurguladı.

“En temel besin gıdası olan ekmeğin düşük fiyattan halka ulaştırılması son derece önemli” diyen Başkan Böcek,  Konyaaltı Belediyesi Halk Ekmek Fırını’nda günde ortalama 8 bin ekmek ürettiklerini ve 85 kuruştan halka satışını yaptıklarını söyledi.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle