Aşk çikolataları vitrinde

13 Şubat 2018 Salı, 10:45

ANTALYA’da 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel hazırlanan hediyelik çikolata, pasta ve oyuncaklar vitrinleri süslemeye başladı.
ANTALYA'DA 14 SUBAT SEVGILILER GUNU'NE OZEL HAZIRLANAN HEDIYELIK CIKOLATA, PASTA VE OYUNCAKLAR VITRINLERI SUSLEMEYE BASLADI.(FOTO:ANTALYA-DHA)
‘Sevginizi anlatmanın en tatlı yolu’ sloganı ile 14 Şubat’a özel stant hazırlayan Özlem Pastanesi, aşk pastaları ve kalpli çikolatalardan oluşan vitrin hazırladı. Kalpli çikolataların, şekerlerin ve drajelerin yanı sıra kalp şeklindeki oyuncaklar ve ayıcıklar da satışa çıktı. Özlem Pastanesi sahibi Bora Okumuşoğlu, “Çiftlerin yüzünde tatlı bir gülümse bırakmak istiyoruz. Aşkı anlatmanın tatlı kapısını aralıyoruz” dedi.

Special özel pastaların 35 TL ile 75 TL arasında satıldığını belirten Okumuşoğlu, “İstenilen şekli ve fotoğrafı pastaların üzerine baskı şeklinde yapabiliyoruz. Kalp kutulu çikolatalarımızın kilo fiyatı 37 TL ile 169 TL arasında. Aynı zamanda gül ve çikolata buketi 25 TL’den satılıyor. Kalpli ayıcıklı şekerler ise 15 TL” dedi.

Haber Sistemi Tasarım ve Programlama: Moradam SEO