Hoşgeldiniz  

ASAT Birimler arası futbol turnuvası sona erdi

Deniz Porsuk | 30 Mayıs 2017 | Antalya Haber, Gündem, Yaşam A- A+

ASAT Birimler arası futbol turnuvası sona erdi

ASAT Genel Müdürlüğü Birimler Arası Futbol Turnuvası’nın şampiyonu İnsan Kaynakları-Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığı oldu.

 

ASAT Genel Müdürlüğü Birimler Arası Futbol Turnuvası sona erdi. 7 takımın katıldığı  dostluk ve centilmenlik içerisinde geçen turnuvada şampiyonluğu İnsan Kaynakları-Mali hizmetler Dairesi Başkanlığı göğüsledi. Su Şebeke Dairesi Başkanlığı ikinci, Abone İşleri Dairesi Başkanlığı üçüncü, Kanalizasyon-Tesisler-Çevre Koruma Dairesi Başkanlığı dördüncü oldu.
MADALYA ALDILAR
Yaklaşık bir aydır devam eden turnuva, Antalya futbolunun bir dönemine tanıklık eden Uğur Sorguç Stadı’nda gerçekleştirildi. Final karşılaşmalarında takımlar sportmence mücadele etti. Lig usulüne göre toplamda 25 maç oynanan ve büyük çekişmelere sahne olan müsabakalarda dereceye giren ilk dört takıma kupaları, ASAT Genel Müdürlüğü adına Genel Müdür Yardımcısı Ali Cumhur Doğan tarafından verildi. İlgi ve katılımın büyük olduğu turnuvada, ASAT çalışanları dostluk ve centilmenlik içerisinde, iş stresinden uzak moral ve motivasyon kazanarak, birbirleriyle kaynaşma imkanı buldu.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle