Hoşgeldiniz  

Antalya’ya yağmur ve fırtına geliyor!

Deniz Porsuk | 08 Kasım 2016 | Antalya Haber, Gündem, Kemer Güncel, Yaşam A- A+

Antalya’ya yağmur ve fırtına geliyor!

Meteoroloji Antalya 4’üncü Bölge Müdürlüğü’nden yapılan uyarıya göre Antalya’da bugün (8 Kasım) ila 10 Kasım Perşembe günleri arasında kuvvetli fırtına bekleniyor. 10 Kasım Perşembe günü ise gökgürültülü sağanak yağış bekleniyor.
Meteoroloji Antalya 4’üncü Bölge Müdürlüğü’nden yapılan uyarıya göre Antalya genelinde bugün ila 10 Kasım Perşembe günleri arasında kuvvetli fırtına beklenirken, Perşembe günü ise Antalya merkez ve tüm ilçelerinde fırtınayla birlikte gökgürültülü sağanak yağış bekleniyor.

Meteoroloji tarafından yapılan uyarıda,” Yarın (Çarşamba) Marmara, Ege ile Batı Akdeniz’in iç kesimlerinde zaman zaman etkisini artırarak fırtına şeklinde, güney yönlerden esmesi beklenen kuvvetli rüzgarların; Perşembe günü batı kesimlerde etkisini yitirmesi ancak İç Anadolu ile Akdeniz’in iç kesimlerinde kuvvetli rüzgar ve kısa süreli fırtına şeklinde devam etmesi beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara ( Çatı Uçması – Ağaç veya Direklerin Devrilmesi – Soba ve Doğalgaz Kaynaklı Baca Gazı Zehirlenmesi – Ulaşımda Aksamalar) karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir” denildi.

11 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle