Hoşgeldiniz  

Antalyasporlu Eto’o: “10 takıma girmezsek sana 100 bin euro vereceğim”

Deniz Porsuk | 18 Ekim 2016 | Antalya Haber, Gündem, Spor, Yaşam A- A+

Antalyasporlu Eto’o: “10 takıma girmezsek sana 100 bin euro vereceğim”

ANTALYASPOR’un Kamerunlu golcüsü Samuel Eto’o, 1-1 sona eren Çaykur Rizespor beraberliğine tepki gösteren taraftarına, “Bu sene ligi ilk 10 takım arasında bitiremezsek sana 100 bin euro vereceğim” dedi.

SAHAYA DÖNDÜLER

Antalyaspor sahasında oynadığı Çaykur Rizespor maçının uzatma dakikalarında kalesinde gördüğü golle 1 puana razı olurken maçtan sonra taraftarlar, kırmızı beyazlı futbolcularla yönetime tepki gösterdi. Bir grup taraftar, futbolcular soyunma odasına gittikten sonra da stattan ayrılmayarak, tepkilerini sürdürdü. Soyunma odasına giden Antalyasporlu futbolcular da sahaya dönerek taraftarlarını selamladı.

YUHALADILAR

Kuzey kale arkası tribününe giden Eto’o ve takım arkadaşları, bazı taraftarlar tarafından yuhalandı. Futbolcular bir süre konuştukları taraftarlarını sakinleştirdikten sonra yeniden soyunma odasına yöneldi.

ETO’O’YU YANLARINA ÇAĞIRDILAR

Tünel girişinde bir grup taraftar, bu arada dünya yıldızı Eto’o’yu tekrar yanlarına çağırdı. Taraftarlardan Mehmet Akdeniz ise Eto’o’ya “Önümüzde Beşiktaş maçı var. Ne olacak bu takımın hali. Ne zaman kazanacağız” diye seslendi. Taraftarın yanına giden Eto’o, yanına tercümanı Canberk Teber’i de aldı. Taraftarın elini tutan Eto’o, şunları söyledi:

“Geçen sezon ligi ilk 10 takım arasında bitireceğiz, dedim ve sözümü tuttum. Bu sene de ligi ilk 10 takım arasında bitireceğiz. Buna inan. Eğer bitiremezsek sana 100 bin euro vereceğim.”

Eto’o, daha sonra tercümanı aracılığıyla Mehmet Akdeniz’in telefon numarasını aldı. Eto’o’nun konuştuğu taraftar ise yaşadığı şaşkınlıkla stattan ayrıldı.

ANTALYASPOR'UN SAHASINDA CAYKUR RIZESPOR ILE BERABERE KALMASININ ARDINDAN KAMERUNLU GOLCU SAMUEL ETO'O, TEPKI GOSTEREN ANTALYASPOR TARAFTARI MEHMET AKDENIZE (KIRMIZILI)   "GECEN SEZON LIGI ILK 10 TAKIM ARASINDA BITIRECEGIZ DEDIM VE SOZUMU TUTTUM. BU SENE DE 10 TAKIM ARASINDA BITIRECEGIZ, EGER BITIREMEZSEK SANA 100 BIN EURO VERECEGIM" DEDI. (FOTO:TOLGA YILDIRIM/ANTALYA-DHA)

SPOR TOTO SUPER LIG'DE ANTALYASPOR SAHASINDA OYNADIGI CAYKUR RIZESPOR MACINDA, UZATMA DAKIKALARINDA KALESINDE GORDUGU GOLLE 1 PUANA RAZI OLDU. MACTAN SONRA TARAFTARLAR, FUTBOLCULARA VE YONETIME TEPKI GOSTERDI. BIR GRUP TARAFTAR, FUTBOLCULAR SOYUNMA ODASINA GITTIKTEN SONRA DA STATTAN AYRILMAYARAK, TEPKILERINI SURDURDU.(FOTO:TOLGA YILDIRIM/ANTALYA-DHA)

ANTALYASPOR'UN SAHASINDA CAYKUR RIZESPOR ILE BERABERE KALMASININ ARDINDAN KAMERUNLU GOLCU SAMUEL ETO'O, TEPKI GOSTEREN ANTALYASPOR TARAFTARI MEHMET AKDENIZE  "GECEN SEZON LIGI ILK 10 TAKIM ARASINDA BITIRECEGIZ DEDIM VE SOZUMU TUTTUM. BU SENE DE 10 TAKIM ARASINDA BITIRECEGIZ, EGER BITIREMEZSEK SANA 100 BIN EURO VERECEGIM" DEDI. (FOTO:TOLGA YILDIRIM/ANTALYA-DHA)

Tolga YILDIRIM / ANTALYA, (DHA)

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle