Hoşgeldiniz  

Akvaryumda ürküten hatıra

Deniz Porsuk | 23 Haziran 2017 | Antalya Haber, Gündem, Yaşam A- A+

Akvaryumda ürküten hatıra

ANTALYA Akvaryum bünyesinde, yağmur ormanlarının vahşi yaşamı, çöl ve mağaralarda yaşayan ilginç ve zehirli hayvanların sergilendiği WildPark, piton yılanlarına ev sahipliği yapıyor. Parkın maskotu ‘Feride’ adlı pitonla hatıra fotoğraf çektirenler ise ürktüklerini gizleyemiyor.

Yerli yabancı yüzlerce turistin gezdiği Antalya Akvaryum içindeki WildPark, ürkütücü canlılara ev sahipliği yapıyor. Teraryum (camdan akvaryum) denilen özel bölmelerde sergilenen canlıları görmek isteyenler, merkez önünde uzun kuyruk oluşturuyor. Zehirli akrepten çeşitli yılanlara, papağandan zehirli örümcek ve dev kurbağalara kadar birçok farklı hayvanın bulunduğu merkez, piton yılanlarına da ev sahipliği yapıyor. Ziyaretçiler 3 metre boyundaki ‘Feride’ adlı dev pitonu boynuna dolayarak objektiflere poz veriyor.

Bu sırada kimileri korkarken, kimileri ise dev pitonu boynuna dolayıp objektiflere poz veriyor. Çocuklar pitona uzaktan bakmayı tercih ederken, gençler ise hatıra fotoğrafı çekip sosyal medya hesaplarında paylaşıyor.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle