Hoşgeldiniz  

Akdeniz Bulvarı tamamen trafiğe kapatılıyor

Deniz Porsuk | 27 Ocak 2018 | Antalya Haber, Gündem, Yaşam A- A+

Akdeniz Bulvarı tamamen trafiğe kapatılıyor

AKDENİZ Bulvarı’nın Antalyaspor Kavşağı ile Atatürk Bulvarı kesişimi (Liman-Serbest Bölge Kavşağı) arasında kalan kısmı, ‘Konyaaltı Sahili Kentsel Tasarım ve Çevre Düzenlemesi’ çalışmaları kapsamında 29 Ocak Pazartesi günü trafiğe kapatılacak.

 

Büyükşehir Belediyesi tarafından Konyaaltı Sahili’nde uygulanan dünya çapındaki projenin çalışmaları devam ediyor. Proje kapsamında etaplar halinde kapatılan Akdeniz Bulvarı 29 Ocak Pazartesi günü çalışma alanının tamamını kapsayacak şekilde trafiğe kapatılacak. Çalışmalar süresince alternatif güzergâh olarak Atatürk Bulvarı ve Belediye Caddesi kullanılacak. Antalyaspor Kavşağı’ndan Belediye Caddesi’ne geçişler için Minicity ve Akvaryum önünden bir bağlantı yolu oluşturulacak. Antalyaspor Kavşağı ve Minicity arasında kalan ticari işletmeler için çalışma alanı dışında orta refüjden ‘U’ dönüşü için imkân verilecek.

AKDENIZ BULVARI'NIN ANTALYASPOR KAVSAGI ILE ATATURK BULVARI KESISIMI (LIMAN-SERBEST BOLGE KAVSAGI) ARASINDA KALAN KISMI, 'KONYAALTI SAHILI KENTSEL TASARIM VE CEVRE DUZENLEMESI' CALISMALARI KAPSAMINDA 29 OCAK PAZARTESI GUNU TRAFIGE KAPATILACAK.(FOTO:ANTALYA-DHA)

Trafik akışının sürekliliğinin sağlanması açısından uygulama aşamalarında vatandaşların yönlendirme levhalarını dikkate almaları istendi.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle