AYHAN’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

19 Ekim 2019 Cumartesi, 11:57

ULUSLAR ARASI MÜZİK FESTİVALİ EKİBİNDEN BAŞKAN VEKİLİ AYHAN’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Uluslararası Müzik Festivali’ne katılan dans ve gösteri grupları, Kemer Belediye Başkan Vekili Emrah Ayhan’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Kemer Belediyesi’nin ev sahipliğinde Cumhuriyet Meydanı’nda yapılan festival sonrası Başkan Vekili Ayhan’ı ziyaret eden heyet, desteklerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.

Ziyarete konuşan Başkan Vekili Ayhan, festivali Kemer’de düzenlemelerinden dolayı Akça ve ekibine teşekkür ederek, “Festivale bine yakın kişi katıldı. 6 ülkeden 23 dans ve gösteri ekibi geldi. Sizlerin ve bizim kültürümüzü birbirimize tanıtmak bizim için önemliydi. Turizm açısından alternatif bir ortamın oluşması bizleri çok mutlu etti. Gelecek yıllarda daha fazla katılımla bu festivali bir üst boyuta taşımak  isteriz. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” dedi.

Ankara Yeni Mahalle Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı Ferah Akça, festivalin ilkini Kemer’de  düzenlemekten dolayı çok mutlu olduklarını söyledi.
Festivali düzenlerken kültürler arasında aracılık yaptıklarını ve turizm katkı sağladıklarını ifade eden  Akça, “Festivallerin yapılmasında en büyük pay her zaman belediyenin olmuştur. Belediyemize  katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz. Belediye Başkanımız Necati Topaloğlu’na ve Başkan Vekilimiz  Emrah Ayhan’a desteklerinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
Ziyarette, festivale katılan dans ve gösteri grupları, Başkan Vekili Emrah Ayhan’a kendi ülkelerine
özgü çeşitli hediyeler verdi.
Ayhan’da kendisini ziyarete gelenlere Kemer tablosu hediye etti.