Hoşgeldiniz  

300 öğrenci yağmur altında harmandalı oynadı

Deniz Porsuk | 17 Mayıs 2017 | Antalya Haber, Gündem, Yaşam A- A+

300 öğrenci yağmur altında harmandalı oynadı

ANTALYA’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Hacı Malike- Mehmet Bileydi Anadolu Lisesi’nde eğitim gören 300 öğrenci, okul bahçesinde sağanak yağmur altında harmandalı oynadı.

ANTALYA'DA 19 MAYIS ATATURK'U ANMA GENCLIK VE SPOR BAYRAMI ETKINLIKLERI KAPSAMINDA HACI MALIKE- MEHMET BILEYDI ANADOLU LISESI'NDE EGITIM GOREN 300 OGRENCI, OKUL BAHCESINDE SAGANAK ALTINDA HARMANDALI OYNADI.(FOTO:IBRAHIM LALELI/ANTALYA-DHA)

Okul yönetiminin ve velilerin izlediği etkinlikte yağmura aldırmadan harmandalı oynayan öğrenciler, Atatürk baskılı tişörtleriyle de görsel bir şölen sundu. Harmandalının ardından 10. Yıl Marşı’nı okuyan öğrenciler, kortejde ise dev Türk bayrağı ile Atatürk posteri taşıdı.

Hacı Malike- Mehmet Bileydi Anadolu Lisesi Okul Müdürü Oktay Elmalı’nın koordinasyonunda Beden Eğitim Öğretmeni Birsen Atmaca’nın gözetiminde gerçekleşen etkinlik, ayakta alkışlandı. Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında hazırlanan 19 Mayıs kutlamasına uzun zamandır hazırlandıklarını söyleyen Oktay Elmalı, 300 öğrencinin günlerdir bugün için prova yaptığını kaydetti.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle