Muhittin Böcek’ten haber var! Belediye’den açıklama

09 Eylül 2020 Çarşamba, 18:51
Muhittin Böcek'ten haber var! Belediye'den açıklama
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek‘in koronavirüs tedavisi yoğun bakım ünitesinde devam ederken, öldüğü yönünde sosyal medyada çıkan iddialar üzerine belediyenin resmi sosyal medya hesaplarından açıklama yapıldı.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Sosyal medyada asılsız ve çirkin haberler dolaşmaktadır. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Muhittin Böcek’in durumu yoğun bakıma alındıktan sonra daha iyiye gitmekte olup tedavisine devam edilmektedir. En yakın zamanda bizlerle olacaktır.”

CHP Antalya İl Başkanı Nusret Bayar da, Böcek’in sağlık durumuyla ilgili yazılı açıklama yaptı. Bayar, açıklamasında şunları söyledi:

“Koronavirüs tedavisi gören Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek’in sağlık durumuyla alakalı sosyal medyada ve kamuoyunda yer alan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Başkanımız Muhittin Böcek’in rutin tedavisine titizlikle devam edilmekte, sağlık durumu düne göre daha iyiye gitmektedir. Başkanımızın bir an önce sağlığına kavuşmasını, görevinin başına dönerek hizmetlerine devam etmesini temenni ediyoruz.”